Realme Band 2

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi akıllı bileklik önerileri listemize Realme Band 2 ile devam ediyoruz. Son zamanların en popüler teknoloji üreticilerinden olan Realme, akıllı bileklik sektöründe de hizmet veriyor. Bu doğrultuda şirket, geçtiğimiz senelerde Realme Band modelini kullanıcılarına sundu. Realme Band, teknoloji kullanıcılarından yoğun ilgi gördü. Bunun sonucunda şirket, Realme Band 2 modelini 2021 yılında piyasaya sürdü.

Realme Band 2, 1.4 inç ekran boyutuna ve 167×320 piksel çözünürlüğe sahip. Bileklik, ekran boyutuyla saat tasarımına sahip diyebiliriz. Fakat Realme Band 2, ağırlık ve incelik bakımından akıllı saatlerden ayrılıyor. Bileklik, tasarım konusunda oldukça başarılı.
Realme Band 2, 240 mAh batarya ile kullanıcılarıyla buluşuyor. Şirket, kullanmış olduğu bataryayla kullanıcılarına ortalama kullanımda yaklaşık 8 günlük bir kullanım süresi sunuyor. Bunun yanı sıra cihazın batarya performansı, kullanım durumuna göre tabii ki değişiklik göstermektedir.

Realme, bu modelde uygulama olarak kullanıcılarını fazlasıyla memnun etmeyi başarıyor. Çünkü Realme Band 2, çok çeşitli spor ve sağlık uygulamasına sahip. Bunun yanı sıra Realme Band 2, günlük yaşamda kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştıran çeşitli servisler de sunuyor.

Realme Band 2, Türkiye’de 730 TL’den başlayan fiyatlarla piyasada yerini alıyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.