Rush Royale

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi online mobil oyunlar arasında sayabileceğimiz Rush Royale, son derece eğlenceli bir kule savunma oyunu. Oyun farklı modlar ile kullanıcıların karşısına çıksa da ana amacımız her zaman sabit. Peş peşe gelen canavarları yok etmek ve kulemizi korumak.

Oynadıkça eğlencesi artan online mobil oyunlar arasında yer alan Rush Royale, birçok etkinlik ve oyun moduna sahip. Temel oyun modu ise PvP olarak ifade ediliyor. Adından da anlaşılacağı üzere bu modda rakip oyunculara karşı savaşmak mümkün. Canavarları savuşturmayı beceren ve kulesini savunan kişi ise oyunu kazanıyor.

Bunun haricinde iki oyuncunun beraber oynayabileceği bir ortak mod da oyunda mevcut. Ayrıca klan turnuvası ve özel etkinlik modları da oyunda yer alıyor. Bu sayede oyun sürekli dinamik bir oynanış sunuyor.

Canavarları yok etmek için kullanabileceğiniz farklı kartlar oyunda yer alıyor. Bu anlamda bir strateji oyunu olduğunu da söylemek yanlış olmaz. Bu kartların farklı sınıfları ve özellikleri mevcut. Böylece değişik kombinasyonlar yaparak daha güçlü bir kart dizilimine sahip olabilirsiniz.

Bu kartları geliştirmek de mümkün. Ancak doğrudan istediğiniz kartı satın almak her zaman mümkün olmayabiliyor. Oyunda kart kazanmak için ise bir sandık sistemi bulunuyor. Aynı zamanda görevler yaptıkça da sandık kazanma ihtimali mevcut.

Rush Royale’i Android ve iOS için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca en iyi online mobil oyunlar arasında sayılsa da oyunun PC için de bir versiyonu mevcut.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Android Oyunlar 0 88

Benzer konular

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.