Samsung Galaxy Fit 2

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi akıllı bileklik önerileri listemizin ilk sırasında Samsung Galaxy Fit 2 yer alıyor. Teknoloji devi Samsung, birçok alanda olduğu gibi akıllı bileklik sektöründe de oldukça başarılı işler çıkartıyor. Şirketin Türkiye’de satışa sunulan 3 tane akıllı bileklik modeli mevcut. Bunlardan en yenisi ise Galaxy Fit 2 oldu.

Samsung geçtiğimiz sene satışa çıkarttığı bileklikte 1.1 inç büyüklüğünde bir ekran kullanmayı tercih etti. AMOLED bir ekrana sahip olan bileklik, 126×294 piksel çözünürlüğe sahip.
Bunun dışında bileklikte 2 MB RAM ve 32 MB dahili depolama alanı mevcut. Bileklik, piyasadaki çoğu rakibiyle aynı donanım özelliklerine sahip. Bilekliğin 2020 yılında tanıtıldığını ve hâlâ yeni bileklikler ile rakip olduğunu düşünürsek Samsung, bu konuda iyi bir iş çıkarttı diyebiliriz.

Bilekliğin rakiplerine göre zayıf kalan yanı ise sunduğu özellikler oluyor. Akıllı bilekliklerde özellikle spor ve sağlık uygulamaları çok kullanışlı oluyor. Samsung, bu konuda biraz zayıf kaldı. Çünkü bileklik, rakiplerine kıyasla daha az sağlık ve spor uygulamaları içeriyor.

Fakat bileklik, klasikleşen alarm, gelen çağrı bildirimi, SMS görüntüleme gibi özelliklere sahip. Bu yüzden Samsung Galaxy Fit 2, günlük kullanımda kullanıcılarını memnun eden bir performans göstermeyi başarıyor.

Bileklik, tasarım anlamında da bazı Samsung hayranlarından eleştiri topladı. Bu kişilere göre Samsung, bileklikte çok klasik bir tasarım kullandı. Samsung hayranları bu konuda haklılar diyebiliriz. Fakat bir akıllı bileklik tasarımı, çok fazla özgünleştirilmeye çalışıldığında çok kullanışsız bir hâl alabiliyor. Bu yüzden Samsung, tasarım konusunda çok fazla risk almak istememiş olabilir.

Samsung Galaxy Fit 2’nin fiyatı ise 450 TL civarlarından başlıyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.