Web Analytics

samsung galaxy m11 özellikleri

• Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mobil Forum

Moderatör
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Samsung Galaxy M11 özellikleri hakkında bilgi edinin. Ekran boyutu, kamera özellikleri, pil performansı, işletim sistemi, depolama kapasitesi ve bağlantı seçenekleri detaylı olarak inceleyin.
Samsung Galaxy M11 Tanıtımı

Samsung Galaxy M11, Samsung’un popüler M serisinin yeni bir üyesidir. Bu telefon, şık tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle dikkat çekiyor. Geniş ekranı, yüksek performansı ve uzun pil ömrü ile kullanıcıların beklentilerini karşılamayı amaçlıyor.

Samsung Galaxy M11 6.4 inç HD+ Infinity-O ekranı ile oldukça geniş bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Bu sayede oyun oynamak, film izlemek ve web taramak daha keyifli hale geliyor. Ayrıca 15W hızlı şarj desteği sayesinde pilini hızlıca doldurabilirsiniz.

Samsung Galaxy M11 13 MP + 5 MP + 2 MP üçlü arka kamerası ile kaliteli fotoğraflar çekmenizi sağlar. Derinlik algılayıcı özelliği sayesinde muhteşem portre fotoğrafları çekebilirsiniz. Dahili 8 MP ön kamera da selfie çekimleriniz için idealdir.

Samsung Galaxy M11, Android 10 tabanlı One UI 2.0 ile çalışır. Bu sayede son derece akıcı bir kullanıcı deneyimi sunar. Ayrıca 32 GB / 64 GB depolama seçenekleri ile geniş içerik saklama imkanı sunar.

Samsung Galaxy M11 çift SIM kart desteği, Wi-Fi, Bluetooth 4.2, GPS ve FM radyo gibi bağlantı seçenekleri sunar. Ayrıca arka kısmında parmak izi okuyucu bulunur, bu da kullanıcılarına ekstra güvenlik sağlar.
Samsung Galaxy M11 Ekran Boyutu

Samsung Galaxy M11 ekran boyutu, 6.4 inçlik devasa bir ekranla geliyor. Bu büyük ekran sayesinde kullanıcılar oyun oynarken, film izlerken veya sosyal medyada gezinirken daha keyifli bir deneyim yaşayacaklar. Ayrıca, HD+ çözünürlük desteğiyle renklerin daha canlı ve net görünmesini sağlıyor.

Telefonun ekranı, çentikli bir tasarıma sahip. Bu çentik, ön kamerayı barındırıyor ve kullanıcıların ekranın tamamını kullanmasına olanak tanıyor. Ayrıca, IPS LCD teknolojisi ile donatılmış olan Samsung Galaxy M11, geniş izleme açıları sunarak her açıdan net ve canlı görüntüler sunuyor.

Ekranın kenarları, dar çerçeveli tasarımı sayesinde oldukça ince. Bu sayede telefonun genel boyutu büyük olmasına rağmen, tek elle rahatça kullanılabilen bir yapıya sahip. Ayrıca, ekranın alt ve üst kısmında da oldukça dar çerçeveler bulunuyor, bu da telefonun modern ve şık bir görünüme sahip olmasını sağlıyor.

Geniş ekranı, yüksek çözünürlüğü ve ince çerçeveleriyle Samsung Galaxy M11, kullanıcılarına görsel anlamda tatmin edici bir deneyim sunuyor. Bu özellikleriyle telefon, günlük kullanım ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için ideal bir tercih olabilir.
Samsung Galaxy M11 Kamera Özellikleri

Samsung Galaxy M11 Kamera Özellikleri

Samsung Galaxy M11’in kamera özellikleri oldukça etkileyici. Cihaz, arkasında üçlü kamera kurulumu bulunduruyor. Ana kamera, 13 MP çözünürlüğe sahip. Bu sayede net ve yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekebilirsiniz. Ayrıca, cihazın 5 MP ultra geniş açılı kamera özelliği, geniş manzaraları ve fotoğrafları kaliteli bir şekilde yakalamanıza olanak tanır. 2 MP derinlik sensörü ile portre modunda harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

Cihazın ön kamerası ise 8 MP çözünürlüğe sahip. Selfie severler için ideal bir seçenek olan bu kamera ile yüksek kaliteli ve net selfie’ler çekebilirsiniz. Ayrıca, ön kamera ile HD kalitesinde video görüşmeler yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy M11, geniş kamera özellikleri sayesinde günlük yaşamınızın her anını ölümsüzleştirmenize yardımcı olur. Hem arkada bulunan üçlü kamera kurulumu hem de ön kameranın yüksek çözünürlüklü özellikleri, fotoğraf ve video deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyacaktır.
  • 13 MP ana kamera
  • 5 MP ultra geniş açılı kamera
  • 2 MP derinlik sensörü
  • 8 MP selfie kamerası
KameraÖzellikler
Ana Kamera 13 MP çözünürlük, f/1.8 diyafram
Ultra Geniş Açılı Kamera 5 MP çözünürlük, 115 derece görüş açısı
Derinlik Sensörü 2 MP çözünürlük
Selfie Kamera 8 MP çözünürlük
Samsung Galaxy M11 Pil Performansı

Samsung Galaxy M11 pil performansı konusunda oldukça iddialı bir telefon olarak dikkat çekiyor. 5000 mAh batarya kapasitesi ile uzun süreli kullanım imkanı sunan bu model, günlük ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabileceğiniz bir performans sergiliyor. Özellikle yoğun kullanım gerektiren oyun ve video izleme gibi aktivitelerde dahi gün boyu şarj endişesi yaşamadan kullanım imkanı sağlıyor. Ayrıca, telefonun şarj ömrünü daha da uzatmak için güç tasarrufu modu gibi kullanışlı özellikler de bulunuyor.

Bu telefonun pil performansını etkileyen bir diğer faktör ise işletim sistemi ve donanım uyumu. Samsung Galaxy M11âin güç tüketimini optimize eden işletim sistemi sayesinde pilinizi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca, yüksek teknolojiye sahip batarya menajeri ile pil ömrünü optimize eden bu model, kullanıcılarına kesintisiz bir deneyim sunuyor.

Bir diğer önemli nokta ise hızlı şarj desteği. Samsung Galaxy M11 modeli, hızlı şarj özelliği sayesinde kısa sürede tam doluluk sağlayarak size zaman kazandırıyor. Bu özellik ile telefonunuzu hızlıca şarj edebilir ve enerji tasarrufu sağlayarak uzun ömürlü bir batarya performansı elde edebilirsiniz.

Sonuç olarak, Samsung Galaxy M11 pil performansı konusunda kullanıcıların beklentilerini karşılayan bir telefon olarak öne çıkıyor. Uzun ömürlü batarya, güç tüketimini optimize eden işletim sistemi ve hızlı şarj desteği ile günlük hayatınızı kolaylaştıracak bir deneyim sunuyor.
Samsung Galaxy M11 İşletim Sistemi

Samsung Galaxy M11 İşletim Sistemi

Samsung Galaxy M11, Android 10 işletim sistemiyle geliyor. Bu işletim sistemi, kullanıcılara hızlı ve akıcı bir deneyim sunmak için tasarlanmıştır. Ayrıca, Samsung’un kendi özelleştirmesi olan One UI 2.0 arayüzüyle birlikte gelir. Bu arayüz, kullanıcı dostu bir deneyim sunar ve telefonun performansını optimize eder.

Ayrıca, Samsung Galaxy M11’in işletim sistemi sürekli olarak güncellenir. Bu güncellemeler, telefonun performansını artırmak, yeni özellikler eklemek ve güvenlik açıklarını kapatmak amacıyla yayınlanır. Bu da kullanıcıların telefonlarını her zaman güncel tutmalarını sağlar.

Samsung Galaxy M11’in işletim sistemi ayrıca çeşitli kullanıcı dostu özelliklere de sahiptir. Bu özellikler arasında gece modu, hareket ve jest kontrolleri, tema desteği ve daha fazlası bulunmaktadır. Bu özellikler, kullanıcıların telefonlarını kişiselleştirmelerini ve istedikleri gibi kullanmalarını sağlar.[*]Android 10 işletim sistemi[*]One UI 2.0 arayüzü[*]Sürekli güncellemeler[*]Kullanıcı dostu özellikler
Samsung Galaxy M11 Depolama Kapasitesi

Merhaba, Samsung Galaxy M11’in depolama kapasitesi hakkında bilgi vermek istiyorum. Bu akıllı telefonda 32 GB dahili depolama alanı bulunmaktadır. Ayrıca, microSD kart desteği sayesinde hafıza 512 GB’a kadar genişletilebilmektedir. Bu da kullanıcılara bol miktarda depolama alanı sunmaktadır.

Telefonun depolama kapasitesi kullanıcıların büyük dosyaları saklamasına ve yüksek miktarda medya içeriği indirmesine imkan tanır. Bu özellik özellikle fotoğraf ve video meraklıları için oldukça avantajlıdır.

Samsung Galaxy M11’in depolama kapasitesi, kullanıcıların istedikleri uygulamaları indirmesine ve depolamasına izin verir. Bu da kullanıcıların telefonlarında istedikleri uygulamaları rahatlıkla kullanabilmelerini sağlar.

Bu yüksek depolama kapasitesi sayesinde, telefonun performansı da olumsuz etkilenmeden kullanıcılar istedikleri tüm veri ve içerikleri kolaylıkla saklayabilirler. Samsung Galaxy M11’in depolama kapasitesi, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için oldukça idealdir.
Samsung Galaxy M11 Bağlantı Seçenekleri

Samsung Galaxy M11, bağlantı seçenekleri açısından oldukça kullanıcı dostu bir akıllı telefondur. Bu model, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot, Bluetooth 4.2, A2DP, LE gibi güçlü bağlantı özelliklerine sahiptir. Ayrıca, cihazın microUSB 2.0 bağlantı noktası bulunmaktadır, bu sayede hızlı ve kolay veri transferi gerçekleştirilebilmektedir.

Telefonun bağlantı seçenekleri arasında GPS, NFC gibi önemli özellikler de bulunmaktadır. Bu sayede, kullanıcılar çevrimiçi haritalardan faydalanabilir, ödeme işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilir.
  • Wi-Fi
  • Bluetooth
  • microUSB
  • GPS
  • NFC
Bağlantı SeçeneğiÖzellik
Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
Bluetooth 4.2, A2DP, LE
microUSB 2.0
GPS Var
NFC Var
Sık Sorulan Sorular

Samsung Galaxy M11’un ekran boyutu nedir?

Samsung Galaxy M11, 6.4 inçlik bir ekran boyutuna sahiptir.

Samsung Galaxy M11’in batarya kapasitesi nedir?

M11, 5000 mAh bir batarya kapasitesine sahiptir.

Samsung Galaxy M11 hangi işletim sistemini kullanıyor?

M11, Android 10 işletim sistemi ile çalışmaktadır.

M11’in depolama kapasitesi ne kadardır?

Samsung Galaxy M11, 32GB veya 64GB depolama seçenekleri sunmaktadır.

Samsung Galaxy M11’in kamerası kaç megapiksele sahiptir?

M11’in arka kamerası 13 MP + 5 MP + 2 MP, ön kamerası ise 8 MP olarak tasarlanmıştır.

Samsung Galaxy M11’in renk seçenekleri nelerdir?

M11, siyah, mavi ve mor olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunmaktadır.

M11’in işlemci özellikleri nelerdir?

Samsung Galaxy M11, sekiz çekirdekli 1.8 GHz işlemciye sahiptir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler