Samsung Galaxy Watch 5

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi akıllı saat önerileri listemize Samsung’un yeni akıllı saat modeliyle devam ediyoruz. Her yıl yeni bir akıllı saat modeli tanıtmaya çalışan şirket, yakın zamanda Galaxy Watch 5 ile teknoloji kullanıcılarının karşısına çıktı. Hem tasarım hem de donanım konusunda başarılı bir iş çıkartan Samsung, yeni akıllı saat modeliyle adından söz ettirmeyi başarıyor diyebiliriz.

Samsung, Galaxy Watch 5 serisinin modellerinde sade bir tasarım kullanmayı tercih etti. Bu modelin, 40.4 mm ve 44.4 mm olmak üzere iki tane versiyonu mevcut. Samsung, 40.4 mm versiyonda 1.2 inç Super AMOLED bir ekran kullandı. Bunun yanı sıra 44.4 mm versiyonda ise 1.4 inç büyüklüğünde Super AMOLED bir ekran yer alıyor.

Android Wear 3.5 ile gelen saatin çip seti kısmında Exynos W920 mevcut. Bunun yanı sıra Samsung, bu modelde 1.5 GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı kullanmayı tercih etti. Saat, gücünü ise 410 mAh hızlı şarj destekli bir bataryadan alıyor. Böylece şirket, bir akıllı saat için fazlasıyla yeterli olan donanımları kullanıcılarına sundu.

Samsung, donanım kadar sunmuş olduğu uygulamalar konusunda da iddialı. Şirket, saatte çok çeşitli sensörler kullandı. Böylece Samsung, Galaxy Watch 5 kullanıcılarına çok çeşitli sağlık uygulamaları sunuyor. Ayrıca saatte kullanıcıların günlük yaşamlarında ve spor aktivitelerinde kullanabilecekleri uygulamalar da mevcut.

Sade tasarımıyla birçok teknoloji kullanıcısının beğenisini kazanan Samsung Galaxy Watch 5, Türkiye’de 3.700 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.