Samsung Tabletler

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Samsung’un Android 13 güncellemesi alacak cihazları arasında tabletler de bulunuyor. Tabii ki telefonlar ile birebir aynı özelliklere sahip olmasalar da tabletlere de kendine has özellikler sunuluyor. Samsung’un güncelleme sırası ise yine en yakın tarihli cihazlardan başlayacak şekilde gibi gözüküyor.

Bu kapsamda Samsung Galaxy Tab S8 serisinin güncelleme aldığı belirtiliyor. Bu seri dahilinde Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ ve Galaxy Tab S8 Ultra modellerini saymak mümkün. Ayrıca Galaxy Tab S7 ve Galaxy Tab S7+ modellerinin de ilerleyen dönemde güncelleme alacağı tahmin ediliyor.

Galaxy Tab S7 FE ve Galaxy Tab S7 FE 5G modelleri de bir sonraki ay güncelleme alacak cihazlar arasında bulunuyor. Ayrıca birçok kişi için en iyi tabletler arasında yer alan Galaxy Tab S6 Lite modeli de Android 13 güncellemesi alacak cihazlar arasında bulunuyor.

2023 yılında ise Galaxy Tab A8, Galaxy Tab A7 Lite, Galaxy Tab Active 3 ve Galaxy Tab Active 4 Pro modellerinin güncelleme alması bekleniyor. Tabii ki bu güncellemeleri sırasında bir değişiklik olması muhtemel. Ancak Samsung birçok tableti için de Android 13 güncellemesi planlamış gibi gözüküyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.