Web Analytics

Siri Uyumlu Apple Watch Uygulamaları Neler?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Siri uyumu, iPhone akıllı telefonlarının rakiplerinin önüne geçmesi konusunda oldukça etkili. Sanal asistan desteğinin bu kadar öne çıkmasının ana nedeni, işleri oldukça kolaylaştırıyor olması. Apple’ın kullanıcılarına sunduğu bir diğer ayrıcalık ise sanal asistanı Apple Watch akıllı saatlerine entegre etmek. Böylece her yerde her an ulaşabileceğiniz bir sanal asistanınız oluyor. Siri Uyumlu Apple Watch Uygulamaları yazımızda da Apple’ın sunduğu bu ayrıcalıkların neler olduğunu ele alacağız.

Siri Uyumlu Apple Watch Uygulamaları için Bilmeniz Gereken İlk Detay​

Uygulamalara geçmeden önce bir konu hakkında bilgi verelim. Tüm 3.parti uygulamalar sanal asistan konusunda destek vermiyor. Ne yazık ki Apple Watch akıllı saatlerinde, destek veren uygulamaların sayısı biraz daha az. Çok seçeneğimiz olmasa da iyi alternatifler var. Hemen en iyi Siri Uyumlu Apple Watch Uygulamaları için listemize geçelim.

Nike Run Club​

Egzersiz yapmayı seven spor tutkunlarından biriyseniz, Nike Run uygulaması tam size göre. Nike ile Apple ortaklığında hazırlanan özel seri Nike kayışların bulunduğu saatlerde yüklü gelen uygulama, GPS koşu takibi, sesli rehberler, mesafe hesaplama, hedef belirleme, özel koçluk planları gibi artılara sahip. Tabii ki uygulamanın en büyük avantajı Siri desteğinin de olması.

Siri kullanımını açmanız durumunda uygulama üzerinden Siri size sürekli olarak hatırlatmalar yapabiliyor ya da koçluk konusunda bilgilendirme sunabiliyor.

Fantastical 2​

Fantastical 2, tam anlamıyla gelişmiş bir takvim uygulaması. Apple Watch üzerinde de kullanabileceğiniz uygulama, takvim planlamalarınızı en iyi şekilde yapmanızı sağlıyor.
Tabii ki Siri desteği de çok önemli. Uygulamanın sunduğu Siri desteği sayesinde sanal asistan size sürekli olarak hatırlatmalar yapıyor.

RunGo​

Yine spor severler için sunulan RunGO, koşu planlama programlarından bir tanesi. Siri Uyumlu Apple Watch Uygulamaları arasında yer alan uygulama, koşunuz için kendinize bir rota çizmenizi sağlıyor ve antrenman sayesinde anlık olarak mesajlar verebiliyor.

Siri sanal asistanı ise sadece sesli komutlarla yeni rotalar belirlemenizi ya da rotalarınız hakkında bilgi alma konusunda yardımcınız oluyor.

Todoist​

Yapılacaklar listenizi tutmak için bir uygulama kullanıyorsanız Todoist tam size göre bir uygulama.
Google takvim uygulamasından, hava durumuna kadar her şeyi ekleyebileceğiniz uygulama, günlü görevlerinizi oluşturmanıza ve bunun için sanal asistan desteği almanızı sağlıyor.

Siri Uyumlu Apple Watch Uygulamaları için sunduğumuz uygulamalar bunlar.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst