Web Analytics Made Easy - Statcounter
Sony SRS-XP700 | Türkiye'nin Mobil Forumu!

Sony SRS-XP700

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi Bluetooth hoparlör tavsiyeleri listemizde yer alan bir başka ürün ise Sony tarafından geliştirilen SRS-XP700 modeli oluyor. Bluetooth hoparlör önerilerimiz arasında en başarılı cihazlardan biri olan bu model şık tasarımı ve yüksek performansı ile en iyilerden biri.

Sony tarafından geliştirilen cihaz ClearAudio+, DSEE, Mega Bas ve hoparlör eşleştirme teknolojilerine sahip. Aynı zamanda 25 saate kadar pil ömrü sunan cihaz hızlı şarj desteği ile de dikkat çekiyor. 10 dakikalık bir şarj ile cihazı 3 saat kullanmak mümkün. Son derece başarılı bir ses sunduğunu söylemekte de fayda var.

Cihaz yalnızca bir Bluetooth hoparlör olarak değil aynı zamanda bir amfi olarak da kullanılabiliyor. İki adet girişe sahip olan bu ürün mikrofon ve gitar bağlantısı için de imkan sunuyor. Böylece cihazı karaoke için ya da gitar çalmak için de kullanmak mümkün hale geliyor. Hoparlör eşleştirme konusunda ise uyumlu 100 cihaza kadar destek sağladığı ifade ediliyor.

LED ışıklandırması ile partilerin vazgeçilmezi haline gelecek bu cihaz IPX4 sertifikasına da sahip. Böylece su sıçramalarına karşı dayanıklı olduğunu da kanıtlıyor. 17 kilogram ağırlığı bulunan ürün AC/DC kaynağından güç alıyor. 110 W güce sahip ürünün fiyatı ise yaklaşık 7.000 TL’den başlıyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.