Super Clone

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi mobil oyunlar listesindeki sıradaki isim olan Super Clone, bir aksiyon ve macera oyunu. Oyun 2100 yılında geçiyor. Oyunun hikayesi ise, başlar başlamaz anlatılıyor. Oyunda bir klonu oynuyor ve robotların ele geçirdiği şehrimizi kurtarmaya çalışıyoruz. Oyun boyunca çeşitli anıları topluyor ve Süper Klon olmaya çalışıyoruz.

Oyunun mekanikleri oldukça basit ancak hayatta kalmak da bir o kadar zor. Karşımıza çıkan robotları öldürüyor ve seviye atlayarak ilerliyoruz. Oyunda yapmamız gereken tek şey ise mermilerden ve robotlardan kaçmak. Ateş etme eylemi oyunun kendisi tarafından gerçekleşiyor. Bu kulağa oldukça basit gelse de ciddi anlamda zorlayabiliyor.

Oyunun sonsuz seviyesi bulunduğu ifade ediliyor. Her öldüğümüzde veya seviye bitirdiğimizde bir lobiye ulaşıyoruz. Bu lobide etkileşime geçebileceğimiz farklı kişiler bulunuyor. Oyunda temizlenen her aşama sonrasında, o seviye boyunca kullanabileceğimiz güçlendirmelere ulaşıyoruz.

Oyunda farklı silahlar ve güçlendirmeler de yer alıyor. Bu silahları geliştirme imkanımız da mevcut. Ayrıca geliştiriciler, oyunun kendisini tekrar etmediğini belirtiyor. Eğer hızlı bir oyun arıyorsanız Super Clone sizin için idealdir. Üstelik, Android ve iOS için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.