TCL Alcatel Movetime MT40X

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Akıllı saat önerileri listemizde genellikle yetişkin bireylerin kullanımına uygun akıllı saat modellerine yer verdik. Bunun yanı sıra piyasada çocukların kullanımına uygun akıllı saatler de mevcut. Bu akıllı saatler, genel olarak çocuklar ve ebeveynler arasındaki iletişimi kolaylaştırabilmek adına piyasada yer edindiler. En dikkat çeken çocuk akıllı saati modellerinin başında ise TCL Alcatel Movetime MT40X geliyor.

Saat, 1.3inç büyüklüğünde ve 240×240 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip. Bundan dolayı saat, boyutu bakımından çocukların kullanımına oldukça uygun. Ayrıca saat, tasarım kısmında da klasik akıllı saat tasarımının yanı sıra çocuklar için daha uygun bir tasarıma sahip.
Bunun yanı sıra saatte 256 MB RAM ve 512 MB dahili depolama alanı mevcut. Bu donanımlar; çocukların mesajlaşma, navigasyon kullanımı, acil durum araması gibi temel işlemleri yapabilmelerine olanak sağlıyorlar. Bunun yanı sıra saatte 600 mAh bir batarya mevcut. Bu batarya da gündelik kullanımda 2-4 gün arasında bir kullanım ömrü sunuyor.

Çocuğunuz ile gün içerisinde iletişim halinde kalmak istiyorsanız Alcatel Movetime MT40X, iyi bir tercih olabilir. Saatin Türkiye’de mavi ve pembe renk seçenekleri mevcut. Eğer siz de çocuğunuza Movetime MT40X modelini satın almayı düşünüyorsanız Türkiye’de 2.150-2.300 TL arasında bir bütçe ayırmanız gerekiyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.