Two Dots

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
İnternetsiz mobil oyunlar arasında yer alan Two Dots, son derece şirin grafiklere sahip bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyundaki amacımız bize verilen görevleri yerine getirmek. Bu görevler çoğunlukla belli sayıdaki renkli topları birbiriyle eşleştirmek oluyor. Örneğin 50 adet kırmızı topu birleştirmek oyunda yer alan görevler arasında.

Oyunu oynarken kullanabileceğimiz çeşitlik teknikler de bulunuyor. Örneğin topları birleştirerek kare şekli oluşturmak aynı renkteki tüm nesnelerin silinmesini sağlıyor. Özellikle çok yüksek sayılara ulaşmanız gereken görevlerde bu unsurun son derece faydalı olduğunu belirtmekte fayda var. Ancak oyun her zaman son derece kolay haritalar sunmuyor.

Özellikle bazı bölümlerde ekstra zorlayıcı görevler bulunduğunu belirtelim. Kimi zaman kare oluşturmak çok daha zor bir hale gelebiliyor. Bazen de haritada yer alan renklerin sayısı fazla oluyor. Bu nedenle istenen renkleri toplamak çok daha uzun sürüyor.

Oyunda ana moda ek olarak farklı bulmacalar da yer alıyor. Ekstra etkinlik olarak sunulan bu bulmacaların sonunda oyuncular çeşitli ödüller kazanıyor. Özellikle internetsiz mobil bulmaca oyunlarını seviyorsanız bu oyuna göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Two Dots, Android ve iOS için ücretsiz olarak indirilebiliyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Üst