Video İçerikleriyle YouTube İzlenme Sayısını Artırma

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Yaş
35
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Eline kamerayı alan herkesin çekim yaptığı şu günlerde sizin bir fark yaratmanız gerekir. Bu farkı çektiğiniz içerikleri güçlendirerek oluşturmak en mantıklısıdır. Böylelikle, keza bildiğiniz gibi içeriklerin kaliteli oluşu bir süre sonra fark edilmenizde en önemli adım sayılacaktır. Bunu sağlayabilmek için dikkat edilecek noktalar:

Hem Eğiten Hem Eğlendiren İçerikler Hazırlayın

Bildiğiniz gibi sadece saf bilgi veren ya da sadece eğlenceden ibaret videoların etkisi kısa sürüyor. Siz bu hataya düşmemek adına içeriklerinizi zenginleştirin. Hangi alanda YouTube kanalı açarsanız açın hedefiniz eğitimle eğlenceyi bütünleştirmelidir. Bu tarz içerikler kitleyi sıkmayan, eğlenirken düşünmeye zorlayan aktivitelerdir.
Trendleri Yakın Takibe Alın

Online ortamlarda dönem dönem trendleşen hareketlerle karşılaşabilirsiniz. Bu durumu lehinize kullanmak için çok iyi bir gözlemci olmalısınız. Sizin alanınızda ya da hazırladığınız içeriklerle bağdaşan bu trendleri kullanabilirsiniz. Bu sayede o trendleri aratan kişiler dolaylı yoldan size de ulaşacaktır.

Sektöründe Tanınır Kişileri Kanalınıza Alın

Hangi alanda video çekerseniz çekin, reklam yapmadan geniş bir kitleye ulaşmak ne yazık ki baya zor. Bu durumda hemen “görünürlüğümü nasıl artırabilirim” arayışına girebilirsiniz. Sizi tanıtacak en iyi kişiler de alanında tanınan ünlülerdir. Örneğin oyun videoları çekiyorsanız; bu yolla meşhur olmuş bir YouTuber’ı kanalınıza alabilirsiniz. Bununla birlikte ilgi uyandıracak bu tarz davetler yeni kişilere ulaşmanızda etkilidir.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Temanı özelleştir

Tema fonksiyonları
Gece/Gündüz modunu seç

Gece/Gündüz modunu seç, ortam şartlarına göre forumu özelleştir.

Boxed görünüm

Boxed görünüm ile forumu sınırlarını kısıtlayarak içeriği daha dar bir kutu içinde kullana bilirsiniz.

Temanı tarzına göre genişlet/daralt

Forumu ekran boyutuna yada tarzına uygun olarak geniş/dar kullan.

Sidebar alanı kapat/aç tarzını belirle

Sidebar alanındaki kalabalıktan kurtulmak için sidebar aç/kapat.

Yapışkan sidebar ile işlerini kolaylaştır

Yapışkan sidebar ile siz ne kadar aşağı inerseniz inin her zaman elinizin altında.