Web Analytics

watchOS 6.1.3 Neler içeriyor?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Apple Watch için beklenmedik güncellemelere alışmaya başladık. Apple yeni akıllı saat yazılımı için düzenleme güncellemelerine devam ediyor. Son olarak watchOS 6.1.3 sürüm güncellemesinin yayınlandığı açıklandı. Bu yeni güncellemeyle beraber kısa sürede birkaç sürüm güncellemesi sunulmuş oldu.

En güncel sürüm olarak karşımıza çıkan watchOS 6.1.3 sürümünün desteklenen tüm akıllı saatlere geldiğini de ekleyelim. Yeni özelliklerden çok bu sürümle beraber bazı sistemsel iyileştirmeler yapıldığını duyuruldu.

watchOS 6.1.3 Neler Sunuyor?​

Yeni akıllı saat güncellemesinin yenilik olarak gösterebileceğimiz bir artısı bulunmuyor. Bu sürümle beraber kalp ritim uygulamasında yaşanan sıkıntılar gideriliyor. Kalp ritim uygulamasında yaşanan yanlış ölçüm ve hatalı gösterimlerin önüne geçilmesi için watchOS 6.1.3 sürümünün yayınlandığı duyuruldu.

Özellikle İzlanda bölgesinde yaşayan kullanıcıların çok sık yaşadığı ölçüm sorunlarının güncelleme ile giderildiği belirtildi. Desteklenen tüm akıllı saatler için sunulan güncellemenin sürüm notlarında da başka bir artı söz konusu değil. Genel sistem iyileştirmesi ve kararlılık güncellemesi söz konusu.

iOS 13 işletim sistemi kullanan kullanıcılar için yayınlanan güncellemenin benzeri bir güncelleme iOS 12 cihaz kullanıcıları için de sunuldu. iOS 12 cihaz kullanıcıları için watchOS 5.3.5 sürümü yayınlandı.

Eski iOS sürümü kullanan kullanıcılar için de önemli bir yenilik olarak gösterebileceğimiz güncellemenin dışında watchOS 6.2 kararlı sürümünün ne zaman geleceği konusunda da bilgi bulunmuyor. Şimdilik beta sürüm güncellemelerinin devam ettiğini görüyoruz. Muhtemelen önümüzdeki a bu sürüm için de yeni bir güncelleme yayınlanacak.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst