Web Analytics

watchOS 6 Antrenman Verileri saklanıyor mu?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Apple’ın yeni işletim sistemi sürümleri için açıklamalar gelmeye devam ediyor. Son olarak iOS 13 işletim sistemi için gelişmeler yaşanmıştı. Herkese açık beta sürümünün yayınlanmasının ardından bu kez ise watchOS 6 işletim sistemi için yeni bir bilgi geldi. Paylaşılan bilgilere göre watchOS 6 işletim sistemi, akıllı saatlerin telefonlara olan bağımlılığını iyiden iyiye azaltacak.

Yeni bilgilere göre saatin en önemli özelliklerinden biri olan antrenman takip sistemi için yenilikler yolda. İşleyiş kısmında yapılacak olan yenilikler bir yana, bu sürümle beraber genel kullanım için de bazı özel düzenlemeler yapılacak.

Antrenman Verilerini Apple Watch Gösterecek​

Yeni işletim sistemi sürümünden sonra, antrenman verilerini tam olarak görüntülemek için herhangi bir iPhone akıllı telefonuna ihtiyaç olmayacak. Bunun yerine Apple Watch akıllı saatleri üzerinden tüm verilere ulaşmak mümkün olacak.

Antrenmandan sonra, yaptığınız antrenmana ilişkin olan verileri doğrudan saatin üzerinden alabileceksiniz. Bunun için iPhone akıllı telefonlarında yer alan sağlık uygulamasına da gerek yok. Sadece Apple Watch akıllı saatlerini kullanmak yeterli.

Yeni işletim sisteminin final sürümünün yayınlanmasının ardından, bu konuda değişiklikleri tam olarak görmek mümkün olacak. Şimdilik saatin, iPhone akıllı telefonlarına olan bağlılığının azalacağını görmek bile sevindirici.

watchOS 6 işletim sistemi yayınlandıktan sonra buna benzer yeni adımlarda atılabilir. Sadece antrenman uygulamaları için değil, farklı sistemler için de bağımsız akıllı saatler sunulabilir.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Mesajlar

Son Konular

Geri
Üst