Wiky Watch S

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi akıllı saat önerileri listemize bir çocuk akıllı saat modeliyle devam ediyoruz. Çocuklar için üretilen akıllı saatler, son zamanlarda çok fazla tercih edilmeye başlandılar. Çünkü bu akıllı saatler, çocukların güvenliklerini belirli bir ölçüde artırıyor. Piyasada en çok tercih edilen çocuk akıllı saat modellerinin başında ise Wiky Watch S geliyor.

Saat, 1.22 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. Bu ekran, 240×204 piksel çözünürlüğünde çalışıyor. IPS teknolojisine sahip olan ekran, bir çocuk akıllı saati için yeterli özelliklere sahip diyebiliriz. Bunun yanı sıra saatin gücünü, 350 mAh kapasiteli bir pil sağlıyor. Bu batarya, kullanıcılarına yaklaşık 12 saatlik bir kullanım ömrü sunuyor. Ayrıca batarya, yaklaşık 2 saatte tam kapasiteyle şarj oluyor.

Wiky Watch S, sahip olduğu mikrofon ve hoparlör sayesinde çocuklara telefon görüşmesi yapabilme imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra saatte takip, konum paylaşma, güvenli bölge gibi çeşitli güvenlik özellikleri de mevcut. SIM kartı ile çalışan saatte Wi-Fi teknolojisi bulunuyor. Ancak saatte Bluetooth teknolojisi yer almıyor.

Sunmuş olduğu özelliklerle çocuklar için yeterli bir performans sunan Wiky Watch S, Türkiye’de 1.550 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst