Web Analytics

Windows tabletlerinden iPad’e nasıl geçilir?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Bir zamanlar insanlar Windows’u verimli olmak için kullanmak zorunda kaldıklarını düşünüyorlardı. Ancak Apple, iPad’in, üzerinde bulunduğu iOS ve geliştirici ekosistemi ile yeterince güçlü olmasını sağlamak için çok çaba gösterdi. Microsoft ise, iOS ve iPad için Word, Excel, PowerPoint ve daha pek çok sürümünü optimize etmek için harekete geçti.

Dropbox veya OneDrive​

Birçok Windows kullanıcısı, yerel dosyaları birden fazla cihazla senkronize etmenize izin veren Dropbox veya OneDrive‘a sahiptir. Fotoğraf ve dosyalar için, bu programlardan herhangi birinin Windows PC’ye ve bir iPad’e kurulması, en önemli belgelerinizin kolayca aktarılmasına izin verir. Ve iOS Extensions sayesinde, Dropbox veya OneDrive’da saklanan dosyalar diğer iPad uygulamalarında açılabilir.

iOS için Dropbox’u İndirin​

iOS için OneDrive’ı İndirin​


E-postalar, kişiler ve takvimler​

E-postalarınızı, kişilerinizi ve takvim randevularınızı iPad’e aktarmak kolaydır. Varsayılan olarak, e-postanıza erişmek için iOS’un yerel Mail, Kişiler ve Takvim senkronizasyonunu kullanabilirsiniz; Bu, Outlook hesaplarınızın yanı sıra Google da dahil olmak üzere diğer programlarınıza kopyalanacaktır.

⇒ iOS’ta e-posta, kişiler ve takvimler nasıl kurulur?​

Not: Outlook hesabınızla iki faktörlü kimlik doğrulama kullanıyorsanız, doğrudan iPad’de oturum açarken bir kerelik şifre oluşturmanız gerekebilir.

Ayrıca, Outlook e-postalarınızı ve takvimlerinizi yönetmek için iPad’inizde Microsoft Outlook uygulamasını kullanma seçeneğine sahipsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst