Windy.com

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi hava durumu uygulaması listemizin ikinci sırasında biraz daha az bilinen bir uygulama bizleri karşılıyor. Windy.com sitesinin resmi uygulaması olan Windy ya da Windyty, şu anda piyasadaki en iyi hava durumu uygulaması olmak için önemli bir aday.

Gerek arayüzü gerek de özellikleriyle tamamen kullanıcı dostu bir deneyim sağlayan Windy.com, tahminleri konusunda da oldukça tutarlı. Üstelik birden çok hava durumu tahmini yöntemini bir arada kullanan bir uygulama olması yönüyle de beğeni topluyor.

Şu anda uygulamada kırkı aşkın sayıda hava durumu haritası yer aldığı ifade ediliyor. Bunların arasında rüzgar, yağmur, sıcaklık, basınç vb. verileri gösteren haritalar yer alıyor. Aslında günlük bir kullanıcın ihtiyacı olandan çok daha fazla harita Windy.com uygulamasında bulunuyor.


Buna ek olarak uygulama içinde yer alan uydu ve radar görüntüleri de hava durumu konusunda kullanıcılara bilgi sağlıyor. Dünyanın birçok noktasına hizmet veren bu radarların neredeyse her kıtanın büyük bir bölümünü kapsadığı ifade ediliyor.

Tüm bunların haricinde uygulama içerisinde yer kameralar aracılığıyla size en yakın ölçüm merkezlerini görüntülemeniz mümkün. Ayrıca, 1500’ü aşkın yamaç paraşütü noktasını da Windy.com uygulaması aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz. Üstelik, uygulamada gelgit tahmini bile yer alıyor.

Esasında ücretsiz bir uygulama olsa da Windy.com’un ücretli bir sürümü de yer alıyor. Ancak, herhangi bir ücret ödemeden tamamen reklamsız olarak uygulamayı kullanmak mümkün. Üstelik, hem iOS hem de Android platformunda yer alıyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Üst