Xiaomi Mi Noise Cancelling

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi kablolu kulaklık önerileri listemize bir başka Xiaomi modeli ile devam ediyoruz. Xiaomi, birçok sektörde olduğu gibi kulaklık sektöründe de fiyat/performans odaklı ürünler üretiyor. Bu doğrultuda şirket, bazı ürünleriyle kullanıcılarına yüksek kulaklık performansı sunuyor. Xiaomi Mi Noise Cancelling de bu modellerden birisi oluyor diyebiliriz.

Yeni nesil kulaklık modellerinden birisi olan Xiaomi Mi Noise Cancelling hem USB hem de jak girişine sahip olan 2 çeşit modeliyle piyasada yer buldu. Xiaomi, bu iki model arasında sadece bağlantı tipi farklılığı uyguladı. Bunun yanı sıra iki seçeneğin de ses performansı aynı.

Şık ve sade bir tasarıma sahip olan kulaklık, suya dayanıklı değil. Bu yüzden kulaklığı zorlu koşullar altında kullanmak pek de mümkün değil. Bunun yanı sıra Xiaomi, bu modelde aktif gürültü engelleme özelliği kullanmayı tercih etti. Böylece kullanıcılar, kulaklıklarından gürültülü alanlarda bile yüksek performans alabiliyorlar.

Tasarımından ses performansına kadar oldukça başarılı bir kulaklık modeli olan Xiaomi Mi Noise Cancelling, Türkiye’de 650 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst