Xiaomi Redmi Buds 3 Lite

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Sizler için hazırlamış olduğumuz en iyi bluetooth kulaklık önerileri listemize bir başka Xiaomi modeli olan Redmi Buds 3 Lite ile devam ediyoruz. Xiaomi, birçok alanda olduğu gibi kulaklık sektöründe de fiyat/performans odaklı ürünler sunmaya çalışıyor. Bu doğrultuda şirket, Redmi Buds 3 Lite modelini giriş seviyesi kablosuz kulaklık modeli olarak kullanıcılarına sundu.

Sade ve şık bir tasarımla gelen kulaklık, oldukça hafif bir şarj kutusuyla birlikte kullanıcılarına hizmet veriyor. Kulaklık, tam dolu şarjıyla kullanıcılarına yaklaşık 5 saat kullanım süresi sunuyor. Bunun yanı sıra kulaklığın şarj kutusuyla birlikte kullanım süresi ise 20 saate kadar çıkabiliyor.

Pasif gürültü önleme özelliğine sahip olan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite, giriş seviye kulaklık kullanıcılarını memnun edecek bir ses performansı gösteriyor. Bunun yanı sıra kulaklığın mikrofon performansı da yeterli düzeyde diyebiliriz.

Fiyat/performans olarak en başarılı kulaklık modellerinden birisi olan Xiaomi Redmi Buds 3 Lite, Türkiye’de 315 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcılarıyla buluşuyor.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Üst