Yahoo Weather

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
En iyi hava durumu uygulamaları listemizde yer alan bir başka uygulama ise Yahoo Weather yani Yahoo Hava Durumu uygulaması oluyor. Dünyanın en önemli teknoloji şirketleri arasında yer alan Yahoo’nun sahip olduğu bu hava durumu uygulaması oldukça beğenilenler arasında yer alıyor.

Hem Android hem de iOS platformlarında hizmet veren Yahoo Weather, pek çok kullanıcı tarafından büyük beğeniyle kullanılıyor. Kolay arayüzü sayesinde kullanıcıyı hiç zorlamayan bu uygulama aynı zamanda doğru tahminleriyle de beğeni topluyor.

Güncel konumdaki hava durumunu anlık olarak yansıtan bu uygulamada o anki koşulları anlatan bir görsel de kullanıcıya sunuluyor. Ayrıca geleceğe yönelik hava durumu hakkında da bazı bilgileri paylaşıyor. Buna ek olarak UV endeksi, nem sensörü ve yağış olasılığı gibi önemli bilgiler de uygulamada yer alıyor.

Yahoo Weather hem iOS hem de Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer yeni bir hava durumu uygulaması arıyorsanız ve daha önce Yahoo Weather kullanmadıysanız göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Android Uygulamalar 0 44
Android Uygulamalar 0 45
Android Uygulamalar 0 30

Benzer konular

Üst