Web Analytics

Yeni iPad Mini Renk Seçenekleri Neler?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Yeni iPad Mini, genel değerlendirmelere bakacak olursak bir hayli sevildi. Ekran konusunda şüpheleri olan kullanıcılar olsa da tablet genel olarak başarılı bulundu ve Apple’ın iddialı ürünleri arasında yerini aldı.

Ülkemizde de durum çok değişmiyor. Hem mini ölçülere sahip olması hem de son nesil iPhone tarzı tasarım, kullanıcıları kendisine çekiyor. Bu yazımızda da yeni iPad modelini tercih edecek olan takipçilerimiz için detaylardan söz edeceğiz. Renk seçenekleri, depolama alanları ve fiyatlarından söz edelim.

Yeni iPad Mini Renk Seçenekleri​

Son seri iPad modelinin renk seçenekleri içerisinde 4 farklı seçenek karşımıza çıkıyor. Bunlar;
  • Uzay Grisi renk seçeneği
  • Pembe renk seçeneği
  • Mor renk seçeneği
  • Yıldız Işığı renk seçeneği.


Bu 4 renk seçeneği nasıl gözüküyor diye merak edenler için görsellerini ekliyoruz. Fakat şunu da belirtmek gerekiyor ki bu renk seçeneklerinin nasıl gözükeceğini daha iyi anlamak adına Apple Store mağazalarını ziyaret etmenizi öneririz.

Renk seçeneklerinin nasıl gözükeceğini bu şekilde daha iyi anlamanız mümkün olacaktır.


Renk seçeneklerini bir yana depolama seçeneklerinden de söz edelim. Bu noktada yeni iPad Mini için sunulan çok fazla seçenek söz konusu değil. Net olarak belirlenmiş olan iki seçeneğimiz var.

Yeni iPad Mini Yeni Depolama Alanı Seçenekleri

Burada iki farklı seçenek olduğunu görüyoruz. Birinci seçenek 64 GB depolama alanı seçeneği.

Birinci seçenek size yeterli gelmiyor ve daha fazlasını istiyorsanız o zaman ikinci seçeneğe yönelmeniz gerekecek. İkinci seçenekte ise 256 GB depolama seçeneği karşımıza çıkıyor. Tabii ki fiyatlar önemli ölçüde değişiklik gösteriyor.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst