Web Analytics

apple 8 plus

• Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mobil Forum

Moderatör
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Apple 8 Plus modeli hakkında bilgiler, teknolojik özellikleri, kamera performansı, ekran kalitesi, pil ömrü, işletim sistemi ve fiyat bilgileri.
Apple 8 Plus Modeli Hakkında Genel Bilgi

Apple 8 Plus, Apple tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir akıllı telefondur. Bu model, akıllı telefon dünyasında dikkat çeken özelliklere sahip bir cihazdır. Apple 8 Plus, geniş ekranı, yüksek performansı ve gelişmiş kamerası ile dikkat çekiyor. Tasarımı, teknik özellikleri ve kullanım kolaylığı ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

Apple 8 Plus modelinin genel özelliklerine baktığımızda, 5.5 inçlik bir ekran boyutu ile karşılaşıyoruz. Bu büyük ekran, kullanıcıların oyun oynama, video izleme ve diğer multimedya aktivitelerini daha keyifli hale getiriyor. Ayrıca, kamera performansı ve işlemci gücü ile de dikkatleri üzerine çeken bir modeldir.

Apple 8 Plus modeli, 3 GB RAM ve A11 Bionic işlemci ile güçlendirilmiştir. Bu donanım özellikleri sayesinde, cihazın hızlı ve akıcı bir performans sergilediği gözlemlenmektedir. Ayrıca, geniş dahili depolama alanı ile kullanıcıların dosya ve uygulama saklama ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Apple 8 Plus, iOS işletim sistemine sahip olup, Apple’ın sunduğu güncel yazılım özelliklerinden faydalanmaktadır. Bu sayede, kullanıcılar cihazlarının güvenliğinden ve verimliliğinden emin olabilmektedir. Ayrıca, Apple’ın sunduğu uygulama mağazası ve diğer hizmetlerden de faydalanma imkanı bulunmaktadır.

Apple 8 Plus modelinin genel özellikleri, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak düzeyde olup, yüksek performans ve kullanım kolaylığı sunmaktadır. Bu nedenle, akıllı telefon kullanıcıları tarafından tercih edilen bir model olarak dikkat çekmektedir.
Apple 8 Plus’un Teknolojik Özellikleri

Apple 8 Plus’un Teknolojik Özellikleri

Apple 8 Plus modeli, teknolojik özellikleri ile dikkat çeken bir akıllı telefondur. Bu model, A11 Bionic çipseti ile donatılmıştır. Bu çipset, yüksek performans ve verimlilik sunarak kullanıcılara üst düzey bir deneyim yaşatmaktadır.

iPhone 8 Plus, 3 GB RAM kapasitesi ile geliyor. Bu sayede çoklu görevlerde ve uygulama geçişlerinde sorunsuz bir performans sergilemektedir. Ayrıca 64GB ve 256GB depolama seçenekleri bulunmaktadır, böylece kullanıcılar ihtiyaçlarına uygun olarak depolama seçeneğini tercih edebilmektedirler.

Telefonun teknolojik özellikleri arasında kablosuz şarj ve suya dayanıklılık da bulunmaktadır. IP67 sertifikası sayesinde su ve toz geçirmezlik özelliğine sahip olan iPhone 8 Plus, kullanıcılarına bu anlamda da pratik bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Touch ID parmak izi sensörü, Apple 8 Plus’un güvenlik özellikleri arasındadır. Bu özellik sayesinde telefonun kilidini açmak ve belirli uygulamalara erişim sağlamak oldukça kolay bir hale gelmektedir.

Genel olarak Apple 8 Plus, teknolojik donanımı ve özellikleriyle dikkat çeken bir akıllı telefondur. Apple’ın gelişmiş teknolojileri ile donatılmış olan bu model, kullanıcılarına üst düzey bir deneyim sunmaktadır.
Apple 8 Plus’un Kamera Performansı

Apple 8 Plus’un kamerası, 12 MP geniş açılı ve 12 MP telefoto lensli çift kamera sistemine sahiptir. Bu sayede 2x optik zoom ve 10x dijital zoom yapabilme özelliğine sahiptir.

Ayrıca, Portre Modu sayesinde muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz. Fotoğrafın arka planını bulanıklaştırarak portre çekimlerinde profesyonel bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Apple 8 Plus’un kamerası, düşük ışık koşullarında dahi etkileyici performans sergiler. Böylece düşük ışıklı ortamlarda bile net ve canlı fotoğraflar çekebilirsiniz.

Ayrıca, Optik Görüntü Sabitleme sayesinde fotoğraf ve videolarınız daha stabil bir şekilde çekebilirsiniz. Bu özellik, titreşimli eller veya hareketli ortamlarda bile net ve net olmayı sağlar.

Apple 8 Plus’un kamerası aynı zamanda 4K video kaydı yapabilir. Bu sayede olağanüstü detaylar ve renklerle videolar çekebilirsiniz. Ayrıca, Slow Motion özelliği ile yavaş hareketli videolar çekme imkanı da sunar.
Apple 8 Plus’un Ekran Kalitesi ve Boyutu

Apple 8 Plus’un Ekran Kalitesi ve Boyutu

Apple 8 Plus modelinin ekranı oldukça etkileyici bir deneyim sunmaktadır. 5.5 inçlik geniş ekranıyla kullanıcılara büyük bir görsel alan sunar. Ayrıca Retina HD ekran teknolojisi sayesinde yüksek çözünürlük ve canlı renklerle görüntü kalitesi mükemmeldir.

Yüksek piksel yoğunluğuna sahip olan Apple 8 Plus’un ekranı, her türlü içeriği net ve keskin bir şekilde sunar. Bu sayede oyun oynarken, film izlerken veya fotoğraf çekerken gerçekçi ve detaylı bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Apple 8 Plus’un ekran boyutu, kullanıcıların içerikleri rahatça görüntüleyebilmelerini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Hem günlük kullanımda hem de eğlence amaçlı aktivitelerde geniş ekranıyla kullanıcı memnuniyeti sağlar.

İnceltilmiş kenarları sayesinde ekranı daha estetik ve modern bir görünüme sahip olan Apple 8 Plus, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak boyut ve kalitede bir ekrana sahiptir.
Apple 8 Plus’un Pil Ömrü ve Şarj Performansı

Apple 8 Plus’un pil ömrü ve şarj performansı, kullanıcılar için oldukça önemlidir. Bu model, 2691 mAh kapasiteli bir pil ile birlikte gelir ve tipik olarak günlük kullanım için yeterli güç sunar. Ayrıca, hızlı şarj özelliği sayesinde pilinizi kısa sürede doldurabilirsiniz.

Telefonunuzun pil ömrünü uzatmak için çeşitli önlemler alabilirsiniz. Örneğin, parlaklık seviyesini düşürmek, arka planda çalışan uygulamaları kapatmak ve enerji tasarrufu modunu etkinleştirmek gibi adımlarla pilinizin ömrünü uzatabilirsiniz.

Ayrıca, Apple 8 Plus’un gelişmiş batarya yönetimi özellikleri sayesinde pilinizi daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu özellikler, bataryanın ömrünü uzatmak ve performansını optimize etmek için tasarlanmıştır.

Şarj performansı konusunda da Apple 8 Plus, kullanıcılarına hızlı ve güvenilir bir deneyim sunar. Cihaz, kablosuz şarj özelliğine de sahiptir, bu da kullanıcıların pratik bir şekilde cihazlarını şarj etmelerini sağlar.
Apple 8 Plus’un İşletim Sistemi ve Yazılım Özellikleri

Apple 8 Plus’un İşletim Sistemi ve Yazılım Özellikleri

Apple 8 Plus’un işletim sistemi olarak iOS 11 kullanmaktadır. Bu işletim sistemi, Apple’ın geliştirdiği ve sadece kendi cihazlarında bulunan bir işletim sistemidir. iOS 11, kullanıcılarına yüksek performans, kullanım kolaylığı ve güçlü güvenlik özellikleri sunmaktadır.

Cihazın işletim sisteminin yanı sıra yazılım özellikleri de oldukça gelişmiştir. Apple, sürekli olarak yazılım güncellemeleri yayınlayarak cihazın performansını ve özelliklerini artırmaktadır. Bu güncellemeler sayesinde kullanıcılar, yeni özellikler ve geliştirmeler ile tanışmaktadır.

Özellikle uygulama mağazası konusunda kullanıcılarına geniş bir yelpaze sunan Apple, App Store üzerinden milyonlarca uygulamaya erişim imkanı sunmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, istedikleri her türlü uygulamayı cihazlarına indirerek kullanabilmektedir.

Ayrıca Apple 8 Plus, iOS işletim sistemi sayesinde Apple Watch ve diğer Apple cihazları ile de entegre bir şekilde çalışabilmektedir. Bu sayede kullanıcılar, farklı Apple cihazları arasında kolaylıkla senkronizasyon sağlayarak verimli bir deneyim elde edebilmektedir.
Apple 8 Plus’un Fiyat ve Satın Alma Bilgileri

Apple 8 Plus modelinin fiyatı, teknik özellikleri ve satın alma bilgileri hakkında detaylı bilgiyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Apple 8 Plus modelinin piyasaya çıkış tarihi 2017 yılına dayanmaktadır. O günden bu yana teknoloji tutkunlarının ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Apple 8 Plus modelinin fiyatı, kutu içeriği ve renk seçenekleri kullanıcıların satın alma kararı verirken göz önünde bulundurduğu faktörler arasında yer almaktadır.

Apple 8 Plus modeli, geniş ekranı, yüksek performansı ve kullanıcı dostu işletim sistemiyle dikkat çekmektedir. Ayrıca yüksek kaliteli kamera özellikleriyle de bilinmektedir.
ModelFiyat
Apple 8 Plus 64 GB $699
Apple 8 Plus 256 GB $849
Sık Sorulan Sorular

Apple 8 Plus’un ekran boyutu nedir?

Apple 8 Plus’un ekran boyutu 5.5 inçtir.

Apple 8 Plus’un kamerası kaç megapikseldir?

Apple 8 Plus’un arka kamerası 12MP, ön kamerası ise 7MP’dir.

Apple 8 Plus’un pil ömrü ne kadardır?

Apple 8 Plus’un pil ömrü yaklaşık olarak 21 saattir.

Apple 8 Plus’un işletim sistemi hangisidir?

Apple 8 Plus, iOS işletim sistemiyle çalışmaktadır.

Apple 8 Plus’un renk seçenekleri nelerdir?

Apple 8 Plus altın, gümüş, uzay grisi ve kırmızı olmak üzere dört farklı renk seçeneği sunmaktadır.

Apple 8 Plus’un depolama seçenekleri nelerdir?

Apple 8 Plus 64GB ve 256GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği bulunmaktadır.

Apple 8 Plus, suya dayanıklı bir telefon mudur?

Evet, Apple 8 Plus suya ve toza dayanıklı bir tasarıma sahiptir.

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler