Web Analytics

Apple Watch 8 Tasarımı Nasıl?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Apple’ın akıllı saatlerinde yeni dönem başladı. Apple Watch 7 ile beraber Apple’ın akıllı saatlerinde ekran konusunda değişikliğe gidildi. Böylece saatlerin boyutunda uzun süredir ilk defa değişiklik yaşandı. Asıl olarak büyük bir tasarım farklılığı oldu mu derseniz olmadı. Zaten 7 gelince 6 serisinin de satışlarının durduğunu gördük. Bu detay bir yana şimdi de Apple Watch 8 modeli gündemde.

Daha tanıtılmasına neredeyse 1 sene gibi bir süre var ama söz konusu serinin detayları şimdiden gözükmeye başladı. Hatta serinin tasarımının bile ortaya çıktığı söyleniyor. Bunun için bir görsel yayınlanmış durumda.

Apple Watch 8 Tasarımı için Beklentiler Neler?​

İddialara göre yeni akıllı saatin tasarımında çok büyük bir değişim olmayacak. Kasa konusunda çok büyük bir değişiklik olmayacağı söyleniyor ama tasarımda bazı önemli noktalarda farklar olacak. Mesela yayınlanan görselde saatin yan kasa kısmında hoparlör çıkışlarının yer alacağını net olarak görüyoruz.

Yan kısımda yer alan bu çıkışlar, saatin yeni yeteneklerle geleceğini işaret ediyor olabilir. Onun dışında 7 serisinde olduğu gibi ekran kısmında yine geniş bir ekran tasarımı kullanılacağı ama ana hatlarıyla ekran tasarımının da değişmeyeceği anlaşılıyor.


Bu artılar bir yana Apple Watch 8 akıllı saat modelinde teknolojik olarak beklenen yenilikler de çok fazla. Saatin sensörlerinin yenileneceği iddiası var. Standart sensörlere ek olarak seride kan şekerinin ölçümünü yapacak bir ek sensör görüleceği ve kullanıcıların kan şekerlerini ölçebileceği belirtiliyor.

Bunun dışında yine iddialara göre saat artık aktif bir şekilde vücut sıcaklığını da ölçme yeteneğine sahip olacak. Üstelik doğruluk oranının da bir hayli yüksek olacağı iddia ediliyor.

Tüm bu yeni iddialarla beraber Apple Watch 8 akıllı saatlerinin son tasarım görselleri şekildeki gibi. Tabii ki şimdilik bu tasarım kesin olarak gelecek tasarım demek yanlış olur.

Sonuçta Apple tarafından yapılmış olan resmi bir paylaşım yok.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Geri
Üst