Web Analytics

Apple Watch Uyku Takibi Uygulaması

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Apple Watch akıllı saat modelleri için geliştirme çalışmaları devam ediyor. Apple her ne kadar Apple Watch 5 modeliyle çok önemli bir değişiklik sunmamış gibi gözükse de yeni akıllı saatlerin yazılım kısmında güzel yenilemeler yapıldı. Daha işlevsel hale getirilen akıllı saat modelleri için çalışmaların da devam edeceği ortaya çıktı. Bu noktada çok kısa bir süre sonra Apple Watch yeni bir uygulamaya daha kavuşacak.

Bu kez çok uzun bir süredir gündemde olduğunu gördüğümüz Apple Watch uyku takibi uygulamasının yayınlandığını göreceğiz.

Apple Watch Uyku Takibi Uygulaması​

Akıllı saat modellerinde bazı uygulamalar için geç kalan Apple, bu sorunu kökten çözmeye hazırlanıyor. Markanın yeni akıllı saat modellerinde uyku takibi özelliğini sunma konusunda çok geç kaldığını biliyoruz. Apple Watch 5 ile bu özelliğin doğrudan kullanıma girmesi bekleniyordu ancak böyle bir gelişme yaşanmadı.

Ne zaman Apple Watch uyku takibi özelliğinin devreye gireceği konusunda da kesin bilgiler yok. Buna karşın geçtiğimiz günlerde App Store uygulama mağazası üzerinden ortaya çıkan görüntüler, uyku uygulaması için denemelerin başladığını gösteriyor.


Alarm içerisinde uyku takibi özelliği için uygulamanın uyarılması gerektiğini gösteren bir yazı karşımıza çıkıyor. Bunun dışında uyku takibi uygulamasının aktif edilmesi gerektiğini gösteren bir uyarının bulunduğunu da belirtelim. Apple Watch üzerinde çalıştığı görülen uygulamanın, şimdiye kadar ortaya çıkan en önemli kanıt olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Bu konuda zaten Apple’ın bir çalışma yapmış olduğunu biliyoruz. Marka yaptığı çalışmaları açıklamaktan kaçınıyor. Haliyle uygulamanın ne zaman kullanıma gireceği konusunda net bir bilgi elde etme şansımız olmuyor.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular Forum Tarih
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 23
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 17
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 17
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 10
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 12
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 10
Mobil Forum Apple Ürünleri 0 11
Mehmet Apple Genel 0 18
Mehmet Apple Genel 0 34
Mehmet Apple Watch 0 399

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst