Web Analytics

Başkalarını iPhone ve iPad’teki Dosyalar uygulamasındaki Belgelerde Değişiklik Yapmaya Davet Etme

• Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Dosyalar uygulamasındaki herhangi bir belgeyi düzenlemek için arkadaşlarınızla işbirliği yapmak ister misiniz? Sorun değil. Onlara bunun için bir davet gönderebilirsiniz!

Adım #1. iOS cihazınızdaki Dosyalar uygulamasını açın > Gözat‘a dokunun > Yerler altındaki iCloud Drive‘a dokunun > klasöre dokunun > paylaşmak istediğiniz belgeye basılı tutun. Açılan pencerede Paylaş butonuna dokunun.

Adım #2. Sonra, paylaşım sayfasında Kişi Ekle‘yi seçmeniz gerekiyor.

Adım #3. Paylaştığınız doküman üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak istiyorsanız ekranın altındaki Paylaşma Seçenekleri‘ne hafifçe dokunun.

Adım #4. Şimdi, dokümanınıza kimlerin erişebileceğini seçin:

• Yalnızca davet ettiğiniz kişiler
  • Bağlantıya sahip olan herkes
İzinler’in altında iki seçeneğiniz var:

• Değişiklik yapabilir
  • Sadece görüntüleyebilir
İhtiyacınıza uygun olan seçeneği seçebilirsiniz. Biz Yalnızca davet edilen kişiler ve Değişiklik yapabilir seçeneklerini seçtik.

İşiniz bittiğinde, geri dönmek için sol üst köşedeki geri butonuna dokunun.

Adım #5. Davetiyeyi göndereceğiniz kanalı seçin. Biz Mesajlar‘ı seçtik. Üzerine dokunun > Alıcı adını girin ve her zamanki gibi gönderin.

Artık dosyayı gönderdiğiniz kişi dosyayı görüntüleyebilecek ve üzerinde değişiklikler yapabilecek durumda olacak.

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler