Web Analytics

batum apple store

• Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mobil Forum

Moderatör
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Batum Apple Store, tarih, konum, ürünler, teknoloji deneyimleri, müşteri hizmetleri, etkinlikler ve kampanyalar hakkında bilgi edinin.
Batum Apple Store Nedir?

Batum Apple Store, özellikle teknoloji tutkunlarının ilgisini çeken bir noktadır. Gürcistan’ın turistik ve tarihi şehri olan Batum’da bulunan bu mağaza, Apple ürünleri, teknolojik deneyimler ve müşteri hizmetleri ile dikkat çekmektedir.

Batum Apple Store‘un tarihi ve Konumu, bu şehrin kalbinde bulunan modern binalardan biri olan Batum Piazza’da yer alır. Bu konum, alışveriş yapmayı sevenler için oldukça avantajlıdır.

Mağaza, geniş ürün yelpazesi ile her türlü Apple ürününü müşterilere sunmaktadır. iPhone, iPad, MacBook, iPod gibi ürünlerin yanı sıra aksesuar ve yazılım çeşitleri de mağazada bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra, Batum Apple Store ziyaretçilere teknolojik deneyimler sunmaktadır. Mağazada bulunan deneyim masalarında, ürünleri test etme ve deneyimleme imkanı bulunmaktadır.

Mağazada bulunan personel tarafından sunulan kaliteli müşteri hizmetleri ise ziyaretçilerin alışveriş deneyimini daha keyifli hale getirmektedir.
Tarihi ve Konumu

Batum Apple Store, Gürcistan’ın turistik şehri Batum’da bulunan bir Apple mağazasıdır. Şehrin merkezinde, popüler turistik noktalara oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Mağazanın bulunduğu bina tarihi bir yapı olup, mimarisiyle dikkat çekmektedir.

Mağazanın yer aldığı bina, şehir turizmi için önemli bir noktada yer alması sebebiyle hem tarihi hem de konumuyla ilgi çekmektedir. Batum Apple Store, hem tarihi dokusu hem de merkezi konumuyla ziyaretçilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Batum Apple Store’un bulunduğu konum, tarihi bir atmosfere sahip olmasıyla beraber aynı zamanda şehrin kalbinde bulunması sebebiyle kolaylıkla ulaşılabilir olmasıyla da önem taşımaktadır. Ziyaretçiler, alışveriş deneyimlerini tarihi bir dokuda yaşayarak keyifli vakit geçirebilmektedir.

Batum Apple Store’un tarihi ve merkezi konumu, ziyaretçilere sadece alışveriş imkanı sunmakla kalmayıp aynı zamanda şehrin önemli turistik noktalarına da kolaylıkla erişim sağlamaktadır. Bu sayede ziyaretçiler, Batum’un tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetme fırsatı da bulmaktadır.
Ürün Yelpazesi

Batum Apple Store‘da bulabileceğiniz ürün yelpazesi oldukça geniştir. Apple’ın en son çıkardığı iPhone’lar, iPad’ler, Macbook’lar, AirPods’lar, Apple Watch’lar ve diğer çeşitli aksesuarlar mağazamızda bulunmaktadır. Ayrıca, Apple’ın sunduğu dijital hizmetler için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bununla birlikte, Batum Apple Store sadece Apple ürünlerini değil, aynı zamanda diğer markaların da teknolojik ürünlerini satmaktadır. Özellikle popüler olan markaların ürünleri mağazamızın raflarında yer almaktadır.

Mağazamızda bulunan ürünlerin tam listesi için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz:
ÜrünMarkaFiyat
iPhone 12 Apple 8000 â¾
iPad Pro Apple 6000 â¾
Macbook Air Apple 9000 â¾
AirPods Pro Apple 1500 â¾
Apple Watch Series 6 Apple 4000 â¾
Samsung Galaxy S21 Samsung 7000 â¾
LG UltraWide Monitor LG 3000 â¾
Teknolojik Deneyimler

Batum Apple Store, ziyaretçilere teknoloji dünyasında benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Mağaza, son teknoloji ürünleri sergilemekte ve müşterilere bu ürünleri deneme şansı sunmaktadır.

Burada, ziyaretçiler iPhone, iPad, Macbook gibi Apple ürünlerini ilk elden deneyimleme şansı bulurlar. Ayrıca, Apple ürünleriyle uyumlu olan çeşitli aksesuarları da görme ve deneme imkanı bulunmaktadır.

Batum Apple Store’da, Apple Watch ve diğer giyilebilir teknoloji ürünleri de ziyaretçilere sunulmaktadır. Bu ürünleri deneyerek, teknolojinin konforunu ve işlevselliğini yakından gözlemleme şansı elde edebilirsiniz.

Ayrıca, mağazada bulunan deneyim alanlarında, VR (Sanal Gerçeklik) deneyimi yaşama fırsatı da mümkündür. Bu sayede, teknolojinin geleceğine dair daha somut bir fikir edinme imkanı bulunmaktadır.
Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri konusunda Batum Apple Store, müşterilerine en iyi deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Mağaza içerisindeki yetkili Apple çalışanları, kullanıcıların her türlü sorununa çözüm bulmak için eğitimli ve donanımlıdır. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutan Batum Apple Store, her türlü teknik destek ve danışmanlık hizmetini sunmaktadır.

Bunun yanı sıra müşteri hizmetleri kapsamında, mağazada bulunan ürünler hakkında detaylı bilgi verilir ve kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunulur. Ürün satışı sonrası da müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, teknik destek ve garanti süreçlerinde de kullanıcılara yardımcı olunmaktadır.

Apple müşterilerinin beklentilerini karşılamak ve mağaza deneyimini en üst seviyeye çıkarmak için müşteri hizmetleri departmanı sürekli olarak güncellenmekte ve geliştirilmektedir. Kullanıcı memnuniyeti odaklı çalışan Batum Apple Store, her türlü teknik sorun ve danışmanlık taleplerinde kullanıcılara kaliteli bir hizmet sunmaktadır.
İletişim Bilgileriçalışma Saatleri
Adres: Batum, Gürcistan Hafta içi: 09:00 – 20:00
Telefon: +995 422 27 27 27 Cumartesi: 10:00 – 18:00
E-posta: [email protected] Pazar: Kapalı
Etkinlik ve Seminerler

Batum Apple Store sadece bir alışveriş merkezi değil, aynı zamanda teknoloji ve inovasyonun merkezi olarak da hizmet vermektedir. Mağazada düzenlenen etkinlikler ve seminerler, ziyaretçilere teknoloji dünyasının son trendleri ve yenilikleri hakkında bilgi edinme fırsatı sunmaktadır.

Appleâın uzman çalışanları tarafından verilen seminerlerde, ziyaretçiler ürünler hakkında detaylı bilgiler alabilir ve teknoloji kullanımı konusunda ipuçları edinebilirler. Ayrıca düzenlenen etkinlikler sayesinde, katılımcılar Apple ürünlerini daha yakından tanıma ve deneyimleme fırsatı bulurlar.

Mağazada gerçekleşen etkinlikler ve seminerler, sadece Apple ürünlerine odaklanmamakta, aynı zamanda dijital dünya ve teknoloji konularında genel bilgi sahibi olmak isteyen herkes için faydalıdır. Ziyaretçiler, uzman konuşmacılar eşliğinde dijital dünya trendleri, güvenlik konuları ve mobil uygulamalar hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Batum Apple Storeâun düzenlediği etkinlik ve seminerlere katılmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmemektedir. Bu sayede, herkesin teknoloji dünyasındaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmesi ve bu alanda bilgi sahibi olması amaçlanmaktadır.

Her ay düzenlenen çeşitli etkinlikler ve seminerler sayesinde, Batum Apple Store, ziyaretçilere sadece alışveriş yapma fırsatı sunmamakta, aynı zamanda teknoloji dünyasında bilgi sahibi olma imkanı da sunmaktadır. Bu sayede, teknoloji meraklıları ve uzmanları farklı konularda bilgi paylaşımı yaparak, birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı bulurlar.
Güncel Kampanyalar

Güncel Kampanyalar

Güncel Kampanyalar

Apple ürünleri dünyanın her yerinde popülerliğini koruyor ve yeni ürünler piyasaya sürüldükçe teknoloji tutkunları da bu ürünlere olan ilgilerini devam ettiriyorlar. Batum Apple Store ise bu teknolojik devrimin kalbinde yer alan bir mağaza olarak güncel kampanyalarla müşterilerine avantajlı alışveriş fırsatları sunuyor. Appleâın farklı ürünleri ile ilgili düzenlediği kampanyalar sayesinde, teknoloji meraklıları en son ürünleri temin ederken aynı zamanda bütçelerine de katkıda bulunabiliyorlar.

Batum Apple Storeâun müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, güncel kampanyalarla bu fırsatları hemen her ay düzenli olarak sunuyor. Özellikle belirli bir sezon indirimleri ve özel günlerde düzenlenen kampanyalar sayesinde müşteriler, Apple ürünlerini avantajlı fiyatlarla satın alma şansına sahip oluyorlar. Bu kampanyalar sayesinde, iPhone, iPad, Macbook ve diğer Apple ürünlerine olan ilgi her geçen gün artıyor.

Batum Apple Storeâun güncel kampanyaları, telefon, bilgisayar ve diğer teknolojik ürünlerin yanı sıra, aksesuar ve yazılım ürünlerini de kapsıyor. Bu sayede tüketiciler, geniş ürün yelpazesi içinde beklentilerine en uygun ürünleri bulabilirken aynı zamanda da indirimli fiyat avantajlarından faydalanma imkanı buluyorlar.
Bir Önceki Kampanyalar ve İndirimler

Kampanya Adıİndirim OranıÜrün Kategorisi
Lisanslı Yazılımlarda İndirim %20 Yazılım
Sezon İndirimi %25 Tüm Ürünler
Sonbahar Fırsatları %15 Telefon ve Aksesuarlar

Batum Apple Storeâun güncel kampanyalarından haberdar olmak ve bu avantajlardan yararlanmak için mağazayı ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca mağazanın web sitesi veya sosyal medya hesapları üzerinden güncel kampanya duyurularını takip ederek, indirimli fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz.
Sık Sorulan Sorular

Batum’da nerede Apple Store bulunabilir?

Batum’da Apple Store bulunmamaktadır. Ancak yetkili satıcılar ve bayiler bulunmaktadır.

Batum’da iPhone ve diğer Apple ürünlerini nereden alabilirim?

Batum’da elektronik mağazaları ve online platformlar üzerinden iPhone ve diğer Apple ürünlerini satın alabilirsiniz.

Apple ürünlerini Batum’a getirirken vergi ödemem gerekiyor mu?

Evet, Batum’a Apple ürünleri getirirken vergi ödemeniz gerekmektedir. Belli limitlere kadar vergi muafiyeti bulunsa da detaylı bilgi almanız faydalı olacaktır.

Batum’daki Apple ürünlerinin fiyatları Türkiye’ye göre daha mı ucuz?

Batum’daki Apple ürünlerinin fiyatları genellikle Türkiye’ye göre daha uygun olduğu bilinmektedir. Ancak döviz kurları ve vergi oranlarına göre değişiklik gösterebilir.

Batum’da Apple ürünlerinin garantisi geçerli mi?

Batum’dan satın aldığınız Apple ürünlerinin garantisi genellikle sadece o ülke içerisinde geçerlidir. Bu nedenle Türkiye’ye döndüğünüzde garanti kapsamında sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Batum’daki Apple yetkili satıcıları hangileridir?

Batum’da belirli mağazalar Apple ürünlerini yetkili bir şekilde satmaktadır. Söz konusu mağazaların adres ve iletişim bilgilerini Apple’ın resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Batum Apple Store’da hangi hizmetlerden yararlanabilirim?

Batum’da Apple Store bulunmadığı için Apple mağazalarından alışveriş yapabilir, teknik servis hizmetlerinden faydalanabilir ve eğitim programlarına katılabilirsiniz.

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler