Web Analytics

iOS 12.2 Sonrası iPad Pro Yeni Kalem Destekleri

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Apple’ın tablet serisi kısa süre önce yenilendi. Markanın iPad mini ve iPad Air modellerini yenilediğini gördük. Kısa süre önce tanıtımı yapılan yeni tablet modellerinin en önemli artılarından birisi de kalem desteğiyle beraber geliyor olmasıydı.

Bu şekilde Mini ve Air modelleri için de akıllı kalem kullanımı başlamış oldu. Fakat Apple’ın planları bunlarla sınırlı kalmayacak. Markanın yeni iPad Pro modelleri için de bir kalem çalışması yapacağı ortaya çıktı. Buna göre iPad Pro alternatif akıllı kalem destekleriyle öne çıkacak.

iOS 12.2 Sonrası iPad Pro Yeni Kalem Destekleri Alacak​

Yarın düzenlenecek olan etkinlikle beraber Apple’ın ikinci büyük iOS 12 güncellemesini yayınlaması bekleniyor. İkinci büyük güncellemenin yayınlanmasının hemen sonrasında ise iPad Pro için akıllı kalem destekleri arttırılacak.

Pahalı fiyatıyla dikkat çeken Apple Pencil serisinden farklı olarak bu seride Logitech Crayon akıllı kalemleri kullanılabilecek. Güncellemenin hemen sonrasında yeni akıllı kalem desteğinin kullanıma girmesi bekleniyor.

Bu destek, fiyat kısmında çok daha iyi alternatiflerin sunulmasını sağlamış olacak. Apple Pencil akıllı kalemleri 130 dolar gibi bir satış fiyatına sahip. Bu kalemlerden farklı olarak Logitech modellerinin ise 70 dolar civarında bir satış fiyatı var.

Neredeyse yarı yarıya fiyat farkının oluşması, yeni akıllı kalemlerin desteğinin öne çıkmasını sağlamakta. Öyle ki işlevsellik bakımından da iki model arasında çok önemli bir fark söz konusu değil. Apple’ın Logitech ile yaptığı bu anlaşmanın sonucunda akıllı kalem satışlarından da ciddi bir değişim olması olası. iOS 12.2 güncellemesi yayınlandıktan sonra daha fazla detay elde edeceğiz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst