Web Analytics

iPhone Kilit ekranı duvar kağıdı değiştirme

 • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
iPhone veya iPad’iniz, Kilit ekranında Apple’ın varsayılan duvar kağıdıyla birlikte gelir. Ancak duvar kağıdını Apple’ın galerisinden başka bir fotoğraf, hareketli duvar kağıtlarından birisi ya da 3D Touch ile canlanan bir Live Photo ile değiştirebilirsiniz.

 1. Ana ekrandan Ayarlar’ı başlatın.
 2. Duvar Kağıdı’na dokunun.
 3. Yeni Duvar Kağıdı Seç’e dokunun.
 4. Seçmek istediğiniz yeni duvar kağıdının konumuna dokunun. Dinamik: Ekranın etrafında yüzen ve cihazınızın hareketine tepki veren daireler. Hareketsiz: Apple’ın görsel galerisi
  Canlı: Apple’ın 3D Touch uyguladığınızda canlanan Live Photo görsel galerisi. Kütüphaneler: Selfie’ler ve Live Photo’lar da dahil olmak üzere Fotoğraflar uygulamanızda bulunan tüm görseller.
 5. Kullanmak istediğiniz görsele dokunun.
 6. Varsayılan ayarlardan memnun değilseniz, seçeneklerinizi ayarlayın. Taşı ve Ölçekle: Fotoğraflarınızdan biri varsa, tam olarak istediğiniz şekilde çerçevelemek için görüntüyü yakınlaştırın ve sıkıştırın. Hareket: Hareketsiz kalmasını (hareket efekti yoksa), perspektifi (telefonunuzu hareket ettirirken hafifçe hareket ettirir) veya Live Photo’yu (varsa, 3D Touch uygulandığında canlandırır) seçin.
 7. Ayarla’ya dokunun.
 8. Kilit ekranı duvar kağıdını değiştirmek istiyorsanız, Kilit Ekranına Ayarla’ya, Ana ekran duvar kağıdını değiştirmek için Ana Ekrana Ayarla veye her iki ekran için Her İkisine Ayarla’ya dokunun.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst