Web Analytics

iPhone X Ekran Sorunu ve Apple Açıklaması

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Apple’ın açıklamaları ya da açıklamaya gerek duymadığı birçok kullanımda ortaya çıkmaya başladı. Sadece iPhone X özellikleri değil bu süreçte iPhone X sorunları da ortaya çıkmaya başladı. Yeni telefonun en büyük sorunu ise ekran sorunu oldu. İddialara göre oldukça kritik olan hata için Apple tarafından da bir açıklama geldi.

iPhone X Ekran Sorunu Yaşanıyor​

Apple açıklamasına geçmeden önce konu hakkında bilgilendirmeye geçelim. İlk olarak kullanıcılar tarafından ortaya atılan iddialara göre iPhone X akıllı telefonlarının 0 derece ve daha aşağı derecelerde dokunmatik ekran sorunları yaşadığı belirtiliyor. Sıcaklığın düşük olması sonrasında donma ya da ekranın geç algılaması sorunları değil, direk olarak çalışmaması sorunlarının yaşandığı görülüyor.

Tüm bu iddiaların arkasından Apple’ın da konu hakkında dürüst bir açıklama yaptığı ortaya çıktı. Buna göre teknoloji devi kullanıcıların iddialarında yer alan dokunmatik ekran sorununu doğruladı. Kullanıcıların yaşadıkları dokunmatik ekran sorunlarının kaynağı ise belirtilmedi.

Sadece birkaç saniye ekranın sıcak tutulması durumunda sorunun çözülebileceği bilgileri verilmiş durumda. Bunun dışında Apple, kısa süre sonra bir güncelleme yayınlayacaklarını ve bu güncellemeyle beraber ekran sorununu tamamen çözeceklerini de belirtti.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst