Web Analytics

WhatsApp Konuşmalarını Android’den iPhone’a “WhatsApp Transfer Plus” Uygulaması Kullanarak Aktarma

• Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Manuel olarak hiçbir şey yapmanız gerekmediğinde, bu yöntem sizin için daha kolay olabilir. Mobiledic WhatsApp Transfer Plus adlı uygulamayı kullanarak, WhatsApp mesajlarını yedekleyebilir ve daha sonra yeni iPhone’unuza aktarabilirsiniz. WhatsApp Transfer Pluss, WhatsApp sohbet geçmişini Android’den iPhone’a aktarmakla kalmaz, aynı zamanda Android’den Android’e, iPhone’dan iPhone’a ve iPhone’dan Android’e de aktarmak için de kullanılabilir.

Bu program, herhangi bir veri kaybı olmadan doğrudan bir bilgisayarı kullanarak Android ve iPhone arasında WhatsApp mesajlarının aktarılmasına olanak tanır. Yapmanız gereken tek şey, Android telefonunuzun ve iPhone’unuzun her ikisini de bilgisayara bağlamak ve “Aktar” düğmesini tıklamaktır. Aktarım birkaç saniye içinde gerçekleşecektir.

Adım 1: Öncelikle Android Telefonda Verilerinizi Yedekleyin

Ayarlar > Sohbetler > Sohbet yedeği
bölümüne gidip “Yedekle” butonuna tıklayarak WhatsApp sohbetlerini yedekleyin.

Adım 2: Programı Kurun ve İki Telefonu da Bilgisayara Bağlayın

WhatsApp Transfer
programını bilgisayarınıza indirin ve kurun. Daha sonra iki telefonu da USB kablosuyla bilgisayara bağlayın. Windows, programı otomatik olarak algılayacak ve programda telefonları gösterecektir.

Adım 3: Program iki cihazı başarıyla tanıdığında, fotoğraflar ve sohbet geçmişi dahil olmak üzere tüm WhatsApp verilerini yedeklemenizden analiz eder. WhatsApp mesajlarını aktarmak için Cihazlar listesinden Android telefonunuzu tıklamanız yeterlidir. Daha sonra en üstteki araç çubuğuna gidin ve “Mesajları Android’den iPhone’a Aktar” butonuna tıklayın. Veya Dosya > Mesajları Android’den iPhone’a Aktar seçeneğini kullanın. Tüm WhatsApp verileriniz yeni iPhone’unuza kayıpsız şekilde aktarılacaktır.

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler