Web Analytics

WhatsApp Messenger Sesli Arama Özelliğini iPhone’da Aktifleştirme

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Phone’unuzda WhatsApp sesli arama özelliğini nasıl aktif hale getirebileceğinizden söz etmek istiyoruz. Öncelikle yapmanız gereken WhatsApp Messenger’ı iPhone’unuzda son sürüme güncellemeniz. Ardından yapacaklarınız ise oldukça basit;

  1. Sesli arama özelliği öncelikli Android için sunuldu ve bu hizmet şuan için Android’te aktif durumda. Herhangi bir Android cihaz üzerinden kendinizi sesli arama özelliğini kullanarak arayın. iPhone’unuzda sesli arama bildirimini göreceksiniz ve isterseniz bu aramayı cevaplayabileceksiniz.
  2. Sesli arama yaptıktan sonra iPhone’unuzu kapatıp tekrar açın. Ardından WhatsApp Messenger’ınızı tekrar kontrol edin. Yüksek ihtimalle sesli arama özelliğinin aktif hale geldiğini göreceksiniz.
  3. Eğer ki sesli arama özelliğinin aktif hale gelmediğini görürseniz söylediğimiz yöntemi tekrar uygulayın.
Tüm yapacağınız bu kadar. Artık WhatsApp Messenger ile iPhone’unuz üzerinden “birkaç hafta” sınırlamasına takılmadan sesli arama yapabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst