Web Analytics

Xiaomi Mi Watch vs Apple Watch Series 5 Pil ve Dayanıklılık Karşılaştırması

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Her iki akıllı saat modeli için de hem pil hem de dayanıklılık karşılaştırmasından söz edeceğiz. Saatlerin içerisinde yer alan pillerden başlayalım.

Xiaomi Mi Watch içerisinde 570 mAh değerinde bir batarya sunuyor ve kablosuz olarak şarj edilebiliyor. Bu modelin 36 saat kullanım ömrü sunduğunu ekleyelim.

Apple Watch 5 içerisinde ise 296 mAh değerinde bir batarya var. Bu değerle yaklaşık 18 saat kullanım ömrüne yer verilmekte.

Dayanıklılık konusunda ise her iki akıllı saatin de hem suya hem de yoza karşı dayanıklı olduğunu belirtelim. 50 metreye kadar suya dayanıklı saatler, zaten bu yönüyle yüzme takip desteğini de sunmakta.

Genel Değerlendirme​

Her iki modelde iddialı modeller. Kalite, kullanılabilir ve orijinallik değerlendirildiği zaman Apple Watch 5 önde gözüküyor. Fakat arada fiyat farkını unutmamak lazım.

Bütçe dostu akıllı saat modelleri arasında tercih edilebilecek bir seri olan Xiaomi Mi Watch, fiyat konusunda daha iyi bir alternatif olacaktır. Xiaomi Mi Watch vs Apple Watch Series 5 karşılaştırması için Apple’ın önde olduğunu söylesek de fiyat kısmında tabii ki Xiaomi daha çok terci edilebilir bir seri.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst