Web Analytics

Apple Watch 6 Satışları Devam Ediyor mu?

  • Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Katılım
12 Eki 2021
Mesajlar
4,342
Konum
Yurt Dışı
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Apple her yıl satışını yaptığı ürünleri yeniliyor. Sadece iPhone değil, birçok kategoride ürünün yenilendiğini görüyoruz. Akıllı saatler de bunlar arasında gösterilmekte. Biliyorsunuz yakın zamanda iPhone 13 akıllı telefon modelleri için yapılan tanıtım sırasında Apple Watch 7 modeli de tanıtılmıştı. Yeni seri bugün itibariyle satışa çıktı. Satışların başlamasından sonra ise Apple Watch 6 modeline veda ettik.

Apple’ın huyudur birbirine yakın özellikte seriler sununca, genelde eski seriyi satıştan kaldırıyor. İşte akıllı saatler için de bu durum geçerli oldu.

Apple Watch 6 Satışları Sona Eriyor​

Yeni akıllı saat modelinin ön siparişe açılmasından sonra, ona çok benzeyen akıllı saat olan Apple Watch 6 modeli de tamamen satıştan kaldırılmış oldu. Apple’ın sitesine girdiğiniz zaman yeni akıllı saati sipariş verebiliyorsunuz. Bunun dışında Apple Watch 3 modeli ve Apple Watch SE modelinin de satışları devam ediyor.


Bu iki eski seride sorun yok gibi gözüküyor. 6 serisinin satışlarının durdurulması ise bundan sonra 6 serisini bulamayacaksınız anlamına gelmiyor. Evet eski seri için Apple’ın satışları durdu ama stoklar bitene kadar eski akıllı saat modeline ulaşmak mümkün olacak.

Hala birçok teknoloji mağazasında ve e ticaret devlerinde, eski seri konumuna düşen akıllı saat modellerinin satışları devam ediyor. Apple Watch 6 stoklarının yenilenmesi ise mümkün olmayacak.

Stoklar tükendiği zaman, saatin satışları tüm merkezlerde durmuş olacak. Yine de ikinci elde söz konusu akıllı saatleri bulmak mümkün olabilir. Şu an için odak ise Apple Watch 7 modeline çevrilmiş durumda.
 
Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Benzer konular

Son Konular

Geri
Üst