Behringer MO240

  • Türkiye'nin en kaliteli ve en büyük mobil aygıt destek forum sitesi "MobilForum.Net'e" Hoşgeldiniz.
    Burada mobil aygıtlar ve GSM operatörleri hakkında her tür bilgiye ulaşabilir sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Mobil Forum

Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
1,006
Aldığı Beğeni
0
Konum
tunceli
Cihaz
iPhone
Almanya merkezli Behringer, ses teknolojileri üzerine önemli çalışmalar yapıyor. Şirket, ürettiği üst düzey ekipmanlar ile biliniyor. Hatta öyle ki araştırmalara göre Behringer, en büyük 20 ses üreticisinden birisi seçildi. Bizler de listemizde Behringer MO240 modeline yer verdik.
Bu model, temel olarak stüdyo kulaklık modeli olarak geçiyor. Çünkü şirket, bu modelde kullanıcılarına yüksek düzeyde bas kalitesi sunuyor. Ayrıca kulaklık temiz bir ses performansı veriyor. Böylece isteyen kullanıcılar kulaklığı yüksek kalitede müzik deneyimi yaşamak için kullanırken isteyen kullanıcılar da stüdyo ortamında kullanabiliyorlar.

Kulaklıkta aktif gürültü engelleme özelliği mevcut değil. Belki de kulaklığın en eksik özelliği bu diyebiliriz. Behringer, bunun yerine kulaklıkta pasif gürültü engelleme özelliği kullanmayı tercih etti. Bunun yanı sıra kulaklığın tasarımına baktığımızda şirket, sporcu kulaklık tasarımına benzeyen bir tasarım kullandı diyebiliriz. Kulaklıkta ultra yumuşak kulak tıkaçları mevcut. Bu sayede kullanıcılar, uzun sürede kulakları ağrımadan konforlu bir şekilde kulaklığı kullanabiliyorlar.

Hem tasarımıyla hem performansıyla ön plana çıkan Behringer MO240, fiyatıyla da kullanıcılarını memnun ediyor. Çünkü birçok kullanıcı, stüdyo tipi bir kulaklığın yüksek fiyatlı olacağını düşünüyor. Ancak Behringer MO240, Türkiye’de 1.050-1.200 TL fiyat aralığında satılmaktadır.
 

Bu konuyu görüntüleyenler

Üst