Web Analytics

iPad Pro Grand Apple Fiyatı Neden Yüksek?

• Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Lüks tanımının da ötesine geçen lükse sahip iPhone modelleriyle tanıdığımız Caviar, yeni ürünlerini duyurdu. Bu kez iPhone akıllı telefonları için bir seri değil de iPad tabletleri için sunulan bir seri gördük. iPad modelleri için sunulan bu özel serinin adı ise iPad Pro Grand Apple olarak duyuruldu.

Özel üretim bir ürün olduğunu zaten anlamış olduğunuzu umduğun serinin en önemli özelliği ise en pahalı iPad modeli olması. Bu zamana kadar gelen özel üretim ürünlerin içerisinde de en dikkat çekici model olan yeni iPad, tasarım açısından da değişiyor.

iPad Pro Grand Apple Fiyatı Neden Yüksek?​

Özelliklerini ve özel olan kısımlarını anlatmadan önce bu seri için farklı bir yol izlemek istiyorum. Önce fiyatlardan söz edeyim. İki farklı boyutta sunulan tabletin 1 TB depolama alanına kadar depolama seçeneği sunduğunu görmekteyiz.

Bu en iyi seçeneği seçtiğiniz zaman fiyat 185.690 dolar oluyor. Yani yaklaşık olarak 1.5 milyon TL gibi bir fiyat görmüş oluyoruz. Peki, fiyat neden bu kadar yüksek? Neden çok basit.

iPad Pro Grand Apple altın, elmas ve özel ahşap malzemeler gibi ek dokumalar barındırıyor. Tabletin arkasında bir ağaç ve toprak figürü var. Bu figürler tamamen altından oluşuyor.

Toplamda 1 kg kadar bir altın harcandığı açıklanan bilgiler arasında yer alıyor. İş sadece altınla bitmiyor. Arka kısmı tamamen saran ahşap kaplama dışında bir de ağacın dallarındaki elmaları görüyoruz.

Ağacın dallarındaki elmalarda da 81 adet doğal elmas kullanılıyor. Yani altın bir yandan da elmas ile destekleniyor. Hep Tim Cook sözleri hem de Steve Jobs sözleriyle de zenginleştirilen tasarım, sonuçta çok özel bir serinin sunulduğu anlamına geliyor.

Sadece sipariş üzerine üretilen bu özel seriden kaç adet sunulacağı ise net değil. Unutmadan iPhone modellerine de aynı tasarım eklendiği ve isteyenlerin bir set olarak bu seriyi alabileceklerini belirtelim. Ülkemizden iPad Pro Grand Apple özel serisini alacak olan birileri çıkacak mı göreceğiz.

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler