Web Analytics

Excel’den iPhone’a Rehber (Kişiler) Nasıl Aktarılır?

• Türkiye'nin en kaliteli mobil aygıt platformu, burada soruna cevap bulabilir, merak ettiğini sorabilirsin. Katılım ve kullanım tamamen ÜCRETSİZDİR.

Mehmet

Administratör
Telefon
İPhone
GSM Operatörü
Turkcell
Excel, büyük kişi listelerini takip etmede oldukça kullanışlıdır. Bir XLS tablosuna kaydedilmiş çok sayıda iş veya kişisel rehberiniz varsa, bunları iPhone’a aktarmak kolaydır.

Bu yazıda, CopyTrans Contacts ile Excel’deki kişi listelerini iPhone’a hızlı bir şekilde nasıl aktaracağınıza yer verdik.

Adım Adım Excel’den iPhone’a Rehber Aktarma​

iPhone kişilerini Excel’e aktarmak için daha önce CopyTrans Contacts’ı kullandıysanız doğrudan 1.Adım’a geçin.

iPhone’un tüm iletişim bilgilerini Excel sayfasından doğru bir şekilde içe aktarabilmesi için, Excel belgesinin belirli bir iletişim alanı grubu içermesi gerekir. iPhone’un gerektirdiği kesin alanları içeren ve örnek bir kişi içeren Excel şablonunu indirin. Kişilerinizi şablona eklerken tüm alanları doldurmanızın zorunlu olmadığını unutmayın.

1. CopyTrans Contacts programını indirin.
  2. Programı kurun. İndirdiğiniz dosyaya tıklayarak kurulum işlemini başlatın.
  3. “I have read and accept the license agreement” yazısının yanındaki kutucuğu işaretleyerek Install butonuna tıklayın.
  4. “Test Connection” butonuna tıklayın. Güvenlik duvarınız işlemini onaylamanızı isterse onaylayın.
  5. Açılan uygulama listesinden CopyTrans Contacts’ın üzerine gelin ve sağ tarafta beliren Install butonuna tıklayın. Program kurulduktan sonra en üste geçecektir. Üzerine geldiğinizde sağ tarafta belirlen Start butonuna tıklayın.
  6. Karşınıza dil tercihi yapabileceğiniz bir pencere gelecek, burada Türkçeyi seçebilirsiniz. Dil tercihini yaptıktan sonra CopyTrans Contacts programı başlayacaktır.
  7. iPhone’unuzu bağlayın ve “Seçilenleri içe aktar” butonuna tıklayın.
  8. Ekranda beliren açılır pencereden “Bir dosyadan” seçeneğini seçin.
  9. Kişilerinizi içeren Excel belgesinin olduğu klasörü bulun, belgeyi seçin ve “Aç” butonuna tıklayın.
  10. Hepsi bu kadar, Excel kişileriniz artık iPhone’a aktarılıyor.

Bu programı kullanarak kişileri Excel’den yalnızca iPhone’a değil, iPad’e veya iPod Touch’a da aktarabilirsiniz.

Tüm sayfalar yüklendi.

Bu konuyu görüntüleyenler

Son Konular

Geri